Jakżeś Pan zniuchał, że z psa kota co niektóre chco rżnąć to żem myślał szczery chłop a i zasługi w walce z idiotyzmem wszelkiem tyż ma. Ale pytam po jasne cholere wlazłeś Pan na te platforme z tymy lisamy co zajęce udajo? Myślę szkoda chłopa nic pewnie i on WUML kończył a tyro z tego tajemnice chce robić i boi się jak wszystkie inne z tem związane łachudry. No ale w temat, że tak powiem zaczynasz pan kulturalnie od pismaków od sporta, że to niby jak chco powiedzieć o krowie w łaty czarne, zaczynajo od Holandii i od mleczności tamtejszej rogacizny poprzez transport serów do Brazylii a zawsze niechybnie zakończo na zamiłowaniu, niby ukrytym, Kaczyńskiego do polytycznego rozpatrywania krowich spojrzeń w tem spojrzenia pewnego jegomościa co to kota paly. Tak więc znałem jednego co to do Małkini jechał przez Wrocław brali go komplikacje topograficzne jak go taki jeden na pryncypialne prawde z Trybuny Ludu chciał naciągnąć a przy tem kroplamy inoziemcowa go pode ostrzał. Ale tamtemu gdzie do gości które tak robio bo uczone i podobno dojazd do roboty z Małkini do Warszawy przez Wrocław tyraz się lepiej kalkuluje!  Spsialo nam dziennikarstwo. Ale spasiało nie tylko ono, warto zastanowić sie CO NAM JESZCZE NIE SPSIAŁO ?  
Myślę że prości ludzie tacy jak wspomniana nauczycielka , paru dziennikarzy do policzenia na palcach prawie jednej ręki o politykach nie wspomne bo niby o kim miałbym wspominać. 
T V już oglądać się nie da więc puścili ranczo , wróci sie do Czterech pancernych i kabaretu Starszych Panów oraz Olgi Lipińskiej co daj Boże. 
Ciekawe tylko kiedy kościół przypomni sobie przykazanie // o fałszywym swiadectwie// Pewnie nigdy skoro o wielu innych zapomniał mimo że były w skale wykute.